DERMAPEN ( Dr. PEN) - MICRONEEDLING

 

KYSELINA HYALURONOVÁ (  hydratácia, vyhladenie, biorevitalizácia )

ARGIRELLIN ( protivráskový liftingový efekt )          

BB GLOW SKIN ( zjednotenie tónu pleti )

Microneedling pomocou prístroja DERMAPEN ( Dr. PEN ) predstavuje nechirurgické omladenie pokožky s využitím mikroihličiek vpichovaných vysokou rýchlosťou do pokožky s hľbkou vpichu 0,25 - 2,5 mm. Týmto spôsobom sa vstrebe väčšie množstvo účinnej látky ako pri bežnej povrchovej aplikácii. Mikroskopické vpichy zároveň stimulujú rastové a regeneračné mechanizmy pokožky. Vznikajú nové kolagénové  a elastínové vlákna, čo vedie k celkovej obnove, vypnutiu a omladeniu pokožky.

Mezoterapia microneedling pomocou prístroja DERMAPEN ( Dr. PEN ) prináša vynikajúce výsledky:

omladenie pleti, redukciu vrások, zlepšenie pružnosti a pevnosti pokožky, zmiernenie jazvičiek po akné, rozšírených žiliek, depigmentácia a zjednotenie tónu pleti, zmiernenie strií.               

Ošetrenie zahŕňa:

Povrchové čistenie pleti, dezinfekciu, povrchové anestetikum, koncentrované sérum vpravované DERMAPENOM a následne aplikácia pleťovej alginátovej masky a chromo LED terapy. Odporúčaná frekvencia ošetrenia je 1 krát  za 2 – 3 týždne pri celkovom počte  4 – 6 sedení.

Pokiaľ ste absolvovali aplikáciu injekčných výplní alebo botoxu, je možné mezoterapiu vykonať najskôr po 2 - 4  týždňoch. Ošetrenie sa môže vykonávať celoročne.

Stav po zákroku:

Po ošetrení môže byť pokožka mierne podráždená, na citlivých miestach opuchnutá s drobnými chrastičkami. Ide o prirodzenú reakciu, ktorá odznie do niekoľko hodín (u veľmi citlivých typov pleti až do 2 dní). Odporúča sa použitie ochranného krému, ktorý pokožku ochráni pred UV žiarením a vznikom pigmentových škvŕn. 

Vyhnite sa nasledujúcim aktivitám do dvoch dní po ošetrení: priamy pobyt na slnku, solárium, intenzívne  kardiocvičenie, plávanie, kúpele alebo sauna.

Vyhnite sa nasledujúcim aktivitám po dobu až dvoch týždňov po ošetrení: tetovanie (vrátane kozmetického tetovania), mikrodermabrázia, laser, chemické pílingy, injekcie botulotoxínu a dermálne výplne.

Výsledný efekt:

Výsledky ošetrení uvidíte okamžite. Skutočne stabilný a dlhodobý efekt dosiahneme približne po 4. sedení.

Kontraindikácie:

akútne a infekčné ochorenia, užívanie liekov na riedenie krvi, porucha zrážanlivosti krvi, onkologické ochorenie, keloidné jazvy, diabetes, psoriáza, rosacea, dermatitída, ekzém, herpes, tehotenstvo

CENNÍK 

Celá tvár  79,00 €

Tvár + krk - 99,00 €

Krk + dekolt - 79,00 € 

Tvár + krk + dekolt - 129,00 €

Líca - 39,00 €

Čelo - 39,00 €

Jazvy  - od 20,00 €

Strie - od 40,00 €

 

KOZMETICKÝ SALÓN, Holubyho 41, Pezinok

OBJEDNÁVANIE LEN TELEFONICKY

OTVÁRACIE HODINY
PONDELOK - PIATOK

OBJEDNÁVKY
+421903928421