DERMAPEN ( Dr. PEN) MICRONEEDLING

                  

                                         KYSELINA HYALURONOVÁ               

                      BB GLOW SKIN

 

Predstavuje nechirurgické omladenie pokožky s využitím mikroihličiek vpichovaných vysokou rýchlosťou do pokožky s hľbkou vpichu 0,25 - 2,5 mm. Ihličky vytvárajú mikrokanáliky, cez ktoré nanesená kyselina hyaluronová preniká do pokožky. Týmto spôsobom sa vstrebe väčšie množstvo ako pri bežnej povrchovej aplikácii. Mikroskopické vpichy zároveň stimulujú rastové a regeneračné mechanizmy pokožky. Vznikajú nové kolagénové  a elastínové vlákna, čo vedie k celkovej obnove, vypnutiu a omladeniu pokožky.

Mezoterapia microneedling pomocou prístroja DERMAPEN ( Dr. PEN ) prináša vynikajúce výsledky:

omladenie pleti, redukciu vrások, zlepšenie pružnosti a pevnosti pokožky, zmiernenie jazvičiek po akné, rozšírenych žiliek, depigmentácia a zjednotenie tónu pleti, zmiernenie strii.               

Ošetrenie zahŕňa:

Povrchové čistenie pleti, dezinfekcia, povrchové anestetikum, koncentrované sérum (kyselina hyalurónová , BB GLOW ) vpravované DERMAPENOM a následne aplikácia pleťovej alginátovej masky. Odporúčaná frekvencia ošetrenia je 1 krát  za 2 – 3 týždne pri celkovom počte  4 – 6 sedení.

Pokiaľ ste absolvovali aplikáciu injekčných výplní alebo botoxu, je možné mezoterapiu vykonať najskôr po 2 - 4  týždňoch. Ošetrenie sa môže vykonávať celoročne.

Stav po zákroku:

Po ošetrení môže byť pokožka mierne podráždená, na citlivých miestach opuchnutá s drobnými chrastičkami. Ide o prirodzenú reakciu, ktorá odznie do niekoľko hodín (u veľmi citlivých typov pleti až do 2 dní). Odporúča sa použitie ochranného krému, ktorý pokožku ochráni pred UV žiarením a vznikom pigmentových škvŕn. 

Vyhnite sa nasledujúcim aktivitám do dvoch dní po ošetrení: priamy pobyt na slnku, solárium, intenzívne  kardiocvičenie, plávanie, kúpele alebo sauna.

Vyhnite sa nasledujúcim aktivitám po dobu až dvoch týždňov po ošetrení: tetovanie (vrátane kozmetického tetovania), mikrodermabrázia, laser, chemické pílingy, injekcie botulotoxínu a dermálne výplne

Výsledný efekt:

Výsledky ošetrení uvidíte okamžite. Skutočne stabilný a dlhodobý efekt dosiahneme približne po  4. sedení.

Trvanie ošetrenia: 60 min.

Kontraindikácie:

akútne a infekčné ochorenia, užívanie liekov na riedenie krvi, porucha zrážanlivosti krvi, onkologické ochorenie, keloidné jazvy, diabetes, psoriáza, rosacea, dermatitída, ekzém, herpes, tehotenstvo

CENA:  69,00 €  ( 1 ošetrenie )                                                                                                                                        

 

KOZMETICKÝ SALÓN, Holubyho 41, Pezinok

OBJEDNÁVANIE LEN TELEFONICKY

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK - PIATOK
OBJEDNÁVKY
SOBOTA - NEDELA
ZATVORENÉ
+421903928421