R Á D I O F R E K V E N C I A       

   

 

omladzuje pleť, redukuje vrásky, vytvára estetický liftingový efekt, viditeľné výsledky.

Rádiofrekvencia je metóda známa tiež pod názvom nechirurgický lifting. Jedná sa o neinváznu techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre.

Rádiofrekvenciu vykonávame multifunkčným prístrojom XILIA RF System. Je to najmodernejší a najúčinnejší prístroj na trhu. 

Rádiofrekvencia zabezpečí lepšiu prekrvenosť, vracia svalom tváre tonus a pružnosť. Okrem toho, že ošetrenie je veľmi príjemné vďaka svojmu tepelnému pôsobeniu, je to momentálne najlepší spôsob omladenia (v rámci kozmetických metód) pre zrelšiu pokožku.

Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis a do subdermálnych vrstiev. Táto energia preniká cez povrch pokožky, bez toho aby ho akokoľvek poškodila. Klient okamžite pocíti príjemný pocit relaxu a sviežosti na pokožke, zatiaľ čo sa na tvári vytvára biologicky aktívny termálny efekt. Toto pôsobenie je vysoko účinné pre zoslabené záhyby pokožky a vrásky (vyplňujúci efekt), pre rozšírenie rysov tváre (liftingový efekt) a pre zreteľnú obnovu elasticity pokožky, pričom sa zlepší hustota, napätie, tón a jas.

Nová technológia využíva diatermickú vlnu na stimuláciu a tvorbu kožného väziva – kolagénu a elastínu, ktoré sú najviac zodpovedné za vzhľad kože. Ošetrenie aj zvyšuje tvorbu kyseliny hyaluronovej. Výsledkom je pružnejšia, podstatne napnutejšia a omladená pokožka. Výsledky sú viditeľné vo veľmi krátkom čase už po prvom sedení.

Rádiofrekvencia sa môže kombinovať s inými druhmi ošetrení ako napr. pulzným svetlom prístroja IPL (fotoomladenie), ktoré zlepšujú textúru pleti, odstraňujú drobné škrny a rovnako hydratujú pokožku, čím sa predlžuje výsledok rádiofrekvenčného ošetrenia. Každé z týchto ošetrení sa podstupuje v inom časovom horizonte s tým, že dobre naplánovaný postup ošetrení napomáha k dosiahnutiu celkovému excelentnému omladeniu tváre.

 

Účinky :

zabezpečuje lepšiu prekrvenosť tváre,

vracia svalom tonus a pružnosť,

obnovuje pleťové vlákna,

podporuje mikrocirkuláciu tkaniva,

stimuluje a vyživuje povrchové i hĺbkové tkanivá,

vytvára vyplňující a liftingový efekt,

obnovuje elasticitu pokožky,

redukcia a zjemnenie vrások,

stimuluje obnovu buniek,

zlepšuje hustotu, napätie, tón a jas pokožky.

 

Indikačné skupiny ošetrenia :

 Ošetrenie je ideálne pre osoby s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu, ktoré chcú zlepšiť svoj vzhľad bez akéhokoľvek chirurgického zákroku.

 

Frekvencia a počet ošetrení :

Celé ošetrenie trvá 45 minút. Počet potrebných ošetrení záleží na stave pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách. Všeobecne sa však odporúča 4 - 6 ošetrení, pričom medzi ošetreniami by mala byť pauza 14 dní. Následné udržiavacie ošetrenia umožňujú zachovanie dosiahnutých výsledkov. Pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kože o 5-10 rokov. Veľkou výhodou je, že nie sú kontraindikácie pri opaľovaní za podmienok, že klient používa vhodný opaľovací prípravok.

 

Výsledky ošetrenia : 

pevnejšia pleť s výrazným úbytkom vrások

zmiernenie prejavov ochabnutej pleti

efekt vypnutia kože viditeľný približne po 1 mesiaci od realizácie ošetrení

výsledky sú viditeľné po dobu približne 2 rokov

Po ošetrení tohto typu môže byť pokožka zľahka začervenaná. Začervenanie samovoľne mizne po krátkej dobe

Výhody rádiofrekvencie :

žiadne vedľajšie účinky

nie je bolestivá (klient cíti iba teplo v ošetrovanej oblasti)

žiadna rekonvalescencia

žiadny operačný zákrok

žiadne injekcie

veľmi efektívna a neinvazívna metóda

rýchla, bezbolestná a komfortná aplikácia 

výsledok je dlhodobý

 

KONTRAINDIKÁCIE

Tehotenstvo a laktácia, vážne srdcové ochorenie, poruchy zrážanlivosti krvi, ochorenia spojivového tkaniva, malígne ochorenie, nedávne kolagénové výplne, osoby s kovovými implantátmi v tele.

 

Trvanie .... 40 min. - 50 min.

Cena ....   ošetrenie tvár + krk + maska - 47,00 € 

          ....   ošetrenie tvár + krk + dekolt + maska - 59,00 €

VIAC  " AKCIE"

 

Kontaktujte nás