Dermokozmetika SynCare ponúka prípravky pre ošetrenie všetkých typov pleti. Zvlášť sa zameriava na suchú, citlivú pleť, na pleť s akné, zrelú pleť a pleť s vrodenými alebo získanými defektami (ekzémy, rosacea, hyperpigmentácia, starnutie pleti).                                                                                                   

   Zásady dermokozmetiky SynCare

Prípravky nesmú negatívne ovplyvňovať vlastnosti kožného povrchu (hydrolipidný film, pH, atď). Individuálna kategorizácia zohľadňujúca potreby pleti. V maximálnej miere využíva prírodné suroviny rastlinného pôvodu. Používa suroviny certifikované v bio kvalite.

Ako pôsobí kozmetika SynCare

Dermokozmetika SynCare je určená pre ošetrenie všetkých typov pleti. Zvlášť sa zameriavame na suchú citlivú pleť, na pleť s akné, na zrelú pleť a pleť s vrodenými alebo získanými defektami (ekzémy, periorálna dermatitída, rosacea, poškodenie slnečným žiarením).

     

Mastná pokožka

Charakteristika: pleť sa leskne, póry na pleti sú zreteľné, otvorené a plné mazu. Mastná pleť môže začervenávať a byť citlivá, povrch môže byť zhrubnutý. U zvláštneho typu mastnej pleti, seborhoickej dermatitídy sa objavujú žltkasté šupiny v obočí, za ušami a v časti hlavy pokrytej vlasmi.

Príčiny: vrodený väčší počet mazových žliaz, hormonálne príčiny (androgény), kontakt s niektorými chemikáliami, niektoré kožné infekcie, nevhodne zvolené kozmetické ošetrenie - mydlá, prípravky s etanolom, mastné krémy. 

Na ošetrenie nepoužívame prípravky s minerálnymi olejmi,  obmedzujeme použitie etanolu pri čistení pleti, vyvinuli sme špeciálne sérum, ktoré znižuje vylučovanie mazu  (Adstringentné sérum), zvláštnu radu ponúkame na ošetrenie pleti s akné.

Normálna pokožka

Charakteristika: pleť je bez lesku, póry sú ťažko zreteľné. Určité množstvo mazu môže byť v T-zóne. Pleť nebýva citlivá, dobre znáša kozmetické ošetrenie. Je možné zvoliť väčšiu škálu kozmetických prípravkov ako u pleti mastnej alebo suchej. Normálna pleť znamená najmenej problémov.

Ošetrenie normálnej pleti v krokoch: odlíčenie - čistenie - tonizácia - hydratácia ( ochrana počas dňa ) - výživa (regenerácia počas noci). Vhodná je väčšina odličovacích a čistiacich prostriedkov. Väčšina masiek (okrem masiek na problematickú pleť), masážne krémy aj oleje SynCare Basic, krémy s prírodnými olejmi (rada SynCare Basic, Nicream) a morská rada (Lacrima). Pre pravidelné ošetrovanie normálnej zrelej pleti je určený krém Renovia.

Suchá pokožka

Charakteristika: má často jemné, málo viditeľné póry, T-zóna nebýva premastená. Pleť môže začervenávať v dôsledku jej zvýšenej citlivosti. Má sklon k ochabnutiu skôr ako pleť normálna alebo mastná. Je potrebné ju chrániť predovšetkým pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia ako je slnečné žiarenie, prach a chemické prostriedky. Pleť ošetrujeme veľmi opatrne, platí zásada menej je viac. Suchá pleť vyžaduje predovšetkým ochranu cez deň a výživu cez noc.  

Príčiny: vrodený znížený počet mazových žliaz, fyziologicky v detstve. Rovnako zrelá pleť je suchšia. Samostatné používanie hydratačných krémov s vysokým obsahom vody suchú pleť poškodzuje, práve tak ako prípravky s vysokým obsahom alkoholu (etanol, glycerin nad 5%).

Ako ošetrujeme suchú pleť kozmetikou SynCare: doporučujeme prípravky s rastlinnými olejmi (Sebucel, Krém s marhuľovým olejom), odličovacie a čistiace prípravky bez parfému a etanolu. Pre zrelú pleť je určena rada CeraSkin, ktorá obsahuje látky obnovujúce lamelárne vrstvy lipidov a tým pôsobí proti starnutiu pleti.

 

KOZMETICKÝ SALÓN, Holubyho 41, Pezinok

OBJEDNÁVANIE LEN TELEFONICKY

OTVÁRACIE HODINY
PONDELOK - PIATOK

OBJEDNÁVKY
+421903928421