LIPOLASER

 

Zoštíhlenie postavy a redukcia celulitídy špeciálnym Lipolaserom

 

VASERlipo - Reflections Medical      Lipo Laser – LASER DERMA MED

 

Neinvazívne tvarovanie postavy Lipolaserom s efektom viditeľným už po jednom ošetrení

Prirodzená cesta ako rýchlo a bezbolestne odbúrať tuk na problémových partiách tela a tváre

Lipolaser poskytuje 2-9 cm stratu a to všetko bez chirurgického zákroku. Jeho činnosť je zameraná na tukové bunky. Lipolaser ponúka bezpečnú a efektívnu redukcia tuku, ktorú možno aplikovať na viacerých problémových oblastiach. Lipolaserová unikátnosť spočíva v prístupe k ošetrovanej oblasti. Svetlo červeného laseru prechádza pokožkou k tukovým bunkám a stimuluje mitochondrie. Týmto spôsobom začne proces štiepenia triglyceridov na mastné kyseliny a glycerol, ktoré sa uvoľňujú z buniek do lymfatického systému.

Lipolaser zároveň pôsobí pozitívne na regeneráciu kože, odstraňuje strie, zmenšuje celulitídu a vypína kož                                                                                                                         

Lipo Weight Loss Laser Cellulite Removal  Shaping Slimming Fat Machine - Picture 1 of 6Lipolaser má laserové hlavice, ktoré sa priložia na ošetrované miesto.Takto je možné odbúrať tuk aj na miestach kde sa vám nedarí schudnúť. Laserové svetlo otvorí tukové bunky na 3 dni a počas týchto dni športovou aktivitou, prístrojovou lymfodrenážou cielene spaľujete tuky na tých miestach tela kde pôsobil Lipolaser. Časť tuku sa vyleje aj do lymfy a dostáva sa von z tela. Po 3 dňoch sa bunky prirodzene zatvoria a ošetrenie sa opakuje, kým dosiahnete želaný výsledok. Odporúčané je aspoň 9 - 10 ošetrení. Ideálne je ošetrenie absolvovať aspoň 2 - 3 x do týždňa. Pauza medzi ošetreniami by mala byť maximálne 3 dni. Počas celej doby sa doporučuje vylúčiť alkohol a pitný režim minimálne 2 litre tekutín denne. Počas tejto doby klient môže užívať tzv. spaľovače tukov na stimuláciu vyplavovania a odbúravania uvoľnených tukov (triglyceridov), ktoré obsahujú L-karnitín, ktorý pomáhajú pri presune tukov a ich metabolizovaní.

Počas ošetrenia môžete príjemne relaxovať a ak ležíte na chrbte, môžete využiť aj kozmetické ošetrenie pleti v jednom čase.

KONTRAINDIKÁCIE

ochorenia srdca a tráviaceho systému, tehotné a dojčiace ženy, kovové implantáty v mieste ošetrenia, pooperačné stavy kratšie ako 3 mesiace, onkologické ochorenie, epilepsia

 

Cena: 28 € ( 30 min.)

KOZMETICKÝ SALÓN, Holubyho 41, Pezinok

OBJEDNÁVANIE LEN TELEFONICKY

OTVÁRACIE HODINY
PONDELOK - PIATOK

OBJEDNÁVKY
+421903928421