KOLAGÉNOVÁ TERAPIA DERMAROLLEROM 

   derma roller collagen induction therapy

                                                                                     

patrí k najúčinnejším ošetreniam pri rôznych estetických problémoch pokožky ako vyhladzovanie jemných ale aj hlbších vrások, pleť s rozšírenými pórmi, pleť su seboreou, pre zvyšovanie elasticity, pružnosti pleti, na vyrovnanie reliéfu kože postihnutej jazvami po akné, na zjemnenie strií a celulitídy. Pri ošetrení dermarollerom prirodzeným spôsobom navodíme tvorbu vlastného kolagénu na tých častiach tela, kde aplikujeme malé ihličky dermarolleru.

Čo je vlastne kolagénová terapia dermarollerom?

Je to spôsob ošetrenia pokožky, ktoré sa vykonáva  v autorizovaných kozmetických salónoch. Využíva sa pritom malý mechanický valček, na povrchu ktorého sa nachádzajú výbežky ihiel -192 ihiel v 8 radoch. Tento valček sa niekoľkokrát „otáča“ na ošetrovanom povrchu, čím sa vytvoria mikroranky do hĺbky podľa typu valca a indikácie ošetrenia. Týmito mikrorankami odštartujeme prirodzený regeneračný proces pokožky. Cez vytvorené mikrokanáliky sa vpravuje do pokožky kyselina hyaluronová, oligobotox alebo kolagén. Nastáva zmena v derme, kolagén III.typu ( s nízkou schopnosťou viazania vody) sa premení na kolagén I. typu (hydratovaný). Po 3 - 4 mesiacoch sa znova vybuduje elastická kolagénová sieť, pokožka sa stane pružnou, rozšírené póry sa stiahnu, celá tvár sa omladí.

Prečo je to pre pokožku dobré?

Lebo metóda veľmi efektívne navodí a podporí tvorbu vlasteného kolagénu. Malé ihličky " rozbijú " staré kolagénové zväzky. Nový kolagén dokáže viazať viac vody, preto pokožke vráti svieži a mladistvý vzhľad. Už po prvom sedení väčšina klientov vidí pozitívne zmeny, ale ozajstné výsledky nastanú po 3 - 4 mesiacoch.

Ako to celé funguje?

Dermarollerom vyvoláme úmyselné mikroranky v pokožke, ktoré odštartujú tvorbu nového kolagénu v hlbších štruktúrach pokožky. Ihličky len porušia povrch kože, preto nie je potrebné hojenie, ktoré by vyžadovalo práceneschopnosť. Malé mikroranky nútia pokožku, aby sa zregenerovala a vytvorila nové, pružné kolagénové vlákna.                                                

Na ktorých častiach tela sa môže ošetrenie aplikovať?

Na tvári, krku, ramenách, pod očami, bruchu, stehnách, rukách, a pod.

Komu sa ošetrenie doporučuje? 

Ako anti-aging ošetrenie je to vynikajúca a cenovo dostupná metóda pre každého. Mnohých prekvapí, že kolagénovou indukčnou terapiou dermarollerom sa dá dosiahnuť výrazné zlepšenie pri rozšírených cievkach. Metóda je ešte účinnejšia ak sa kombinuje s IPL ošetrením. Ako jedna z mála veľmi efektívnych ošetrení sa môže vykonávať aj v letných mesiacoch.

Komu sa ošetrenie nedoporučuje?

pri cukrovke 1. typu, pri poruche imunitného systému, pri poruche zrážanlivosti krvi  a hojenia rán, pri kožnom ochorení v mieste aplikácie ( ekzém, herpex simplex, rosacea, ... ), pri akútnom ochorení, v tehotenstve ( posledné štádium ), pri dojčení ( prvé týždne ), pri nedávno aplikovanej výplní.

Aké sú nežiadúce účinky ošetrenia? 

Jemné sčervenanie kože po ošetrení je normálne. Pokožka sa rýchlo ukľudní. V ojedinelých prípadoch sa môže v ošetrovanej lokalite vytvoriť malá vyrážka. Mezoterapia dermarollerom je skvelá metóda, ktorá pomôže oživiť to, čo je povädnuté a odstrániť čo je nežiadúce.   

CENA:   49,00 €  ( 1 ošetrenie )

 

KOZMETICKÝ SALÓN, Holubyho 41, Pezinok

OBJEDNÁVANIE LEN TELEFONICKY

OTVÁRACIE HODINY
PONDELOK - PIATOK

OBJEDNÁVKY
+421903928421