OŠETRENIE LEKÁRSKOU KOZMETIKOU - PREDAJ       

  

Masáž tváre a dekoltu, hľbkové čistenie bez naparovania, úprava obočia, farbenie obočia a rias, depilácie voskom, parafínový zábal rúk, trvalá na riasy, chemický peeling ( AHA kyseliny ), nastreľovanie náušníc.

 

     MASÁŽ TVÁRE A DEKOLTU S RELAXAČNOU HUDBOU

 

Pôsobí veľmi upokojujúco, uvoľňuje napätie, aktivuje lymfu, zlepšuje elasticitu pokožky, spevňuje svalstvo tváre, odstraňuje opuchy očného okolia a zmierňuje vrásky.

    Má priaznivé účinky na uvoľnenie organizmu. 

 

ULTRAZVUK     

 Ultrasonic Facial | AyurvaWellness        

Ultrazvukom vpravujeme účinné látky (ampulky, séra)  do hlbších vrstiev pokožky. Ultrazvuková vlna zvyšuje schopnosť absorpcie tekutín v pokožke, stimuluje mikrocirkuláciu, stimuluje činnosť buniek. Doporučuje sa pre každý druh pleti, najlepší je vo forme kúry. Využíva sa aj na opuch pod očami 

SKINSCRUBBER

  

Bezbolestné hĺbkové čistenie prístrojom Skinscruber patrí k najvyhľadávanejším prístrojom v kozmetike.

Skinscrubber alebo ultrazvukový peeling má niekoľko predností, ktoré ocení každý klient.

Bezbolestne čistí pokožku povrchovo aj hĺbkovo. Každopádne uľahčí asi najnepríjemnejší kozmetický úkon, ktorým je hĺbkové čistenie.

Veľmi účinne a špeciálne pôsobí na neestetické javy na pokožke.

Pomáha revitalizovať pokožku. Je najjemnejšou z procedúr, ktorá je vhodná aj pre suchý typ pleti.

Na odlíčenú tvár sa nanesie tekutina a zároveň sa po tomto mieste prechádza " špachtličkou", ktorá prenáša ultrazvukovú vibráciu. Kmity rozprašujú nanesenú tekutinu a spôsobujú odlupovanie odumretých buniek pokožky. Pôsobením vysokofrekvenčného ultrazvuku pleti zároveň poskytneme jemnú, ale intenzívnu mikromasáž. Na záver ošetrenia je vhodné aplikovať sérum a masku.

Výsledkom je rozžiarená, regenerovaná pleť. Túto procedúru je vhodné opakovať každé tri týždne a je ideálna na kombinovanie s inými omladzujúcimi ošetreniami. V salóne v tomto prípade strávite približne hodinu a pol.                     

Skin scrubber prístroj vykonáva:

Exfoliáciu – povrchový peeilng, ktorého hlavným cieľom je odstránenie odumretých buniek, exfoliácia. odstránenie zvyšného mazu, baktérií, toxínov z povrchu pokožky.

Cleansing – hĺbkové čistenie je to homogénne čistenie pokožky tak povrchovo ako aj v hlbších vrstvách, ktoré pomáha odstrániť nečistoty a šetrným spôsobom uľahčuje hĺbkové čistenie. V niektorých prípadoch je to dokonalá náhrada za klasické manuálne hĺbkové čistenie. Pleť po hĺbkovom čistení nie je podráždená. Čiastočne táto funkcia – cleansing – pomáha aj pri pigmentových škvrnách vďaka svojim bieliacim účinkom. K hĺbkovému čisteniu a peelingu používa špeciálny prípravok, ktorý ešte zvyšuje účinnosť ošetrenia.

CHROMO LED TERAPIA 

 

CHROMO LED ošetrenie spomaľuje proces starnutia, zvyšuje prekrvenie pokožky a látkovú výmenu v bunkách a tým následne urýchľuje hojenie rán a jaziev.

Červené svetlo prekrvuje, napomáha k omladeniu pleti a redukuje vrásky.
Modré svetlo je určené na zlepšenie stavu akné, zabíja baktérie, urýchluje hojenie, pôsobí preventívne pri zápale a infekcii.
Zelené svetlo upokojuje citlivú pokožku, znížuje tvorbu pigmentových zmien.
Žlté svetlo podporuje mikrocirkuláciu, pôsobí na hojenie rán, opuchov, herpesov a poruchy rastu vlasov. 

 OZONIZÁCIA

  

Jeho účinnosť je dôsledkom kontinuálneho vysokofrekvenčného výboja prebiehajúceho v aplikátore, ktorý je naplnený inertným plynom. Pri styku aplikátora s pokožkou vzniká ozón so známymi antiseptickými (dezinfekčnými) účinkami. Okrem toho však vysokonapäťový výboj priamo biostimulačne vplýva na štruktúry kože v mieste ošetrenia. Ozonizér sa doporučuje použiť po hľbkovom čistení, pri problematickej pleti so sklonom k akné, pri liečbe na rozaceu a zápalové procesy na pokožke.      

KOZMETICKÝ SALÓN, Holubyho 41, Pezinok

OBJEDNÁVANIE LEN TELEFONICKY

OTVÁRACIE HODINY
PONDELOK - PIATOK

OBJEDNÁVKY
+421903928421