EPILÁCIA  IHLOU - TERMOLÝZA

     

 TRVALÉ ODSTRÁNENIE CHĹPKOV

Epilácia elektrickou ihlou je vyše 125 rokov stará metóda, ktorá bola až do objavenia laserovej epilácie jedinou uznávanou metódou s dlhodobými výsledkami.

Pri epilácii elektrickou ihlou sa zavedie tenká sonda z chirurgickej ocele do vlasového korienka, ktorý sa presne dávkovaným elektrickým impulzom zničí.

Farba chĺpkov pritom nezohráva žiadnu úlohu. Každý chĺpok je však nutné odstraňovať zvlášť, preto je pri výraznom ochlpení alebo v prípade veľkých plôch potrebných viac zákrokov. Počas série zákrokov sa chĺpky nesmú vytrhávať ani odstraňovať voskom. Epiláciu elektrickou ihlou vykonávame iba na tvári a krku.

Po zákroku:

Bezprostredne po zákroku môže na ošetrených miestach dochádzať k začervenaniu kože a môžu sa vyskytnúť mierne opuchy a zápaly, ktoré pretrvávajú niekoľko hodín až niekoľko dní.

V prípade potreby je dobré niekoľko dní po zákroku aplikovať na epilované miesta masť alebo gél na rany, napr. gél Aloe-Vera alebo Bepanthen.

Nesprávna starostlivosť, nečistoty alebo intenzívne slnečné žiarenie epilovaných miest môžu zvýšiť riziko zápalov, jazvičiek a pigmentácii.

Vzhľadom k tomu, že prístroj pracuje s elektrickým prúdom, nie je vhodný pre ľudí s kardiostimulátorom. Zubné implantáty a piercingy vyvolávajú v niektorých prípadoch zvláštnu chuť v ústach.

Aby sa predišlo vzniku pigmentácií, doporučuje sa vyhýbať intenzívnemu slnečnému žiareniu 7 dní po zákroku, vhodné je v slnečnom období používať ochranný krém s vyšším faktorom (SPF 30 a viac).

Kontraindikácie:

Kardiostimulátor, kovové časti v tele, nádorové ochorenie, epilepsia, Diabetes II., zápalové ochorenie, tvorba keloidných jaziev, ochorenie štítnej žľazy, tehotenstvo

CENA: do 5 min. - 13,00 € , každá ďalšia 1 min. - 2,00 €


 

KOZMETICKÝ SALÓN, Holubyho 41, Pezinok

OBJEDNÁVANIE LEN TELEFONICKY

OTVÁRACIE HODINY
PONDELOK - PIATOK

OBJEDNÁVKY
+421903928421